אלופי הברזל

מדרגות ברזל פנים וחוץ

בתים דו מפלסיים מאפשרים מעבר בין הקומות על ידי הקמת גרם מדרגות מעוצב, נוח ובטיחותי. מדובר על מדרגות ברזל חזקות ועמידות אשר אפשר להציב אותן במקומות שונים כך שהן יוכלו לשרת אל כל הדיירים ללא קשר לגיל, מוגבלות או כל דבר אחר. אם יש מקום שעושים בו שימוש בין כותלי הבית הרי שמדובר במדרגות. במהלך היום והערב עוברים בו אנשים כל העת ועל כן רק הגיוני שהוא יהיה נוח, בטיחותי ויפה לעין. חשוב להקדיש זמן רב ומחשבה לעיצוב המדרגות. הן יכולות להיות גלויות וליצור חלל גדול ומרווח יותר או להיות מעוצבות באופן מיוחד. מדרגות שעשויות מברזל יהוו פתרון יציב ואיכותי לעומת מדרגות אחרות. הברזל הוא חומר חזק ואיכותי אך יש לדעת כיצד לבחור את הסוג המתאים על מנת ליהנות ממראה של מדרגות יפות ובטיחותיות.

איך בוחרים את המדרגות המושלמות?

כאשר אתן מתייעצים עם בעל מקצוע בתחום מסוים אתם עושים את הדבר הנכון. לא כדאי לנסות לבצע את ההחלטה בעצמכם, שכן אין לכם את ההכשרה והניסיון שיסייעו לכם להגיע לרמה הגבוהה ביותר שניתן. בניית מדרגות הינה פרויקט מאתגר ולא ממש כדאי לחזור עליו ושוב. שלב חשוב בבניה הוא השלב בו מניחים את כף הרגל בזמן שיורדים במדרגות. על מנת שהירידה תהיה נוחה ובטוחה יש להקדיש זמן לבחירה של חומרים איכותיים. כך לא יגרם כל נזק כתוצאה מהירידה במדרגות. שילוב של מראה עם תחושת ביטחון יביאו לשביעות רצון מלאה שלכם ושימוש מהנה במדרגות למשך שנים רבות. מדרגות לבית ולחוץ - מתקינים כל סוגי המדרגות ייצור והתקנת כל סוגי המדרגות מברזל, לבית ומחוץ לבית

מה צריך לוודא כשבונים מדרגות פנימיות?

כאמור כל דבר שנבנה בתוך הבית ואמור לשרת אותנו צריך להיבדק באופן מקצועי ולהיות ברמה הגבוהה ביותר שאפשר:
  • בטיחות – כאשר אנו רוצים לבנות גרם מדרגות ברזל בתוך הבית נהיה חייבים לוודא שמדובר על מתקן בטיחותי לחלוטין. המדרגות הינן מוקד התרחשות מסוכן לילדים וגם לתינוקות. ילדים מגיל זחילה עד שנתיים רק לומדים ללכת, ועל כן יש לוודא שקיימת אפשרות נוחה לחסום את המעבר אל המדרגות בשני הכיוונים על ידי שער קטן או כל מתקן בטיחותי אחר.
  • נוחיות – כמובן שהמדרגות חייבות להיות נוחות לשימוש. כאשר אנו מדברים על נוחות, יש לוודא שהמרחק בין המדרגות לא יהיה גדול מידי ויהיה קל לטפס ולרדת בהן. במקרים בהם המדרגות לא נוחות לשימוש בני הבית יהססו לעשות בהן שימוש וחבל.
  • ניקיון – כדאי להתקין גרם מדרגות אשר עשוי מחומר קל לניקוי ולא מסובך לאחזקה.
  • מראה – מומלץ להשקיע בעיצוב אשר ישתלב בסגנון של הבית. אם המדרגות יהפכו לגורם שנראה לא שייך לבית אז תרצו בוודאי להחליף אותן.

מה עוד כדאי לעשות?

על מנת לשמור על הבטיחות ולהימנע מהחלקה על המדרגות, ניתן להשתמש בעזרים שונים ששומרים על מגע נוח של כף הרגל או הנעל עם המדרגה. במקרים רבים מדובר על פסים שמונעים החלקה ושומרים על היציבות של המשתמש. ניתן גם להשקיע בגופי תאורה שיסמנו את המדרגות, ובכל מקרה כדאי להאיר את השטח היטב ולא להציב מכשולים שונים בדרך כמו עציצים או פסלים. כמובן שלא נשכח להתקין מעקה ברזל למדרגות בשביל בטיחות העולים והיורדים בו. בכל מה שקשור לרעש במהלך הירידה או העלייה במדרגות, ניתן להשתמש בחומרים מבודדים שונים שישככו את הרעש ויהפכו את השימוש לשקט ומהנה. אם מדובר על מדרגות ברזל שמסתובבות, אז יש לקחת בחשבון שלא לכל אחד הן מתאימות ולעיתים כדאי ללכת על דגם פשוט יותר שמתאים לכלל הגילאים והמצבים הגופניים. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום התקנת מדרגות, מעקות וסורגים.

מדרגות ברזל מגוון מדרגות ברזל מכל סוג
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378508
*
*
*
השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378508
*
*
*
לייעוץ ומחירים חייגו עכשיו