להצעה:
055-937-8508

תיקון סורגים

תיקון סורגים היא פעולה לה אנו נדרשים מסיבות שונות ומגוונות, אשר על חלקן נפרט במהלך מאמר זה.

כאמור, הסיבות המצריכות פעולת תיקון הן מגוונות, אך חשוב להבין כי עליה להתבצע באופן המקצועי ביותר, וזאת על מנת שלא להשאיר נקודות שבירה, "חוליה חלשה", בעודנה קיימת.

ביתכם הוא מבצרכם, ובאם הדבר אכן כך, זכרו כי סורגים הם למעשה מעגל ההגנה הראשון שלכם בפני אורחים בלתי רצויים – כך שעל התיקון להתבצע באופן איכותי ועל ידי אנשי המקצוע בעלי הניסיון הרב ביותר בתחום.

תיקון סורגים – סיבות נפוצות

ישנן אינסוף סיבות המצריכות תיקון של סורגים, ובאם היינו נדרשים לציין בפניכם את כולם – הרשימה הייתה כאורך הגלות.

לפניכם הסיבות הנפוצות ביותר:

  • במקרים של פריצה: זוהי ללא ספק הסיבה הנפוצה ביותר. מעצם העובדה כי הסורגים הם מעגל ההגנה הראשון בביתכם אל מול פורצים, יהיו אלה גם הראשונים "לספוג את האש" במקרה שכזה. בין אם מדובר בסורגים מתקפלים ביציאה מהמרפסת (מטרה קורצת לעין בעבור פורצים), בסורג קבוע ,סורג בטן או בכל סוג אחר, חשוב להקפיד כי עבודת התיקון תתבצע באופן מקיף, ולא תסתכם בהחלפה נקודתית של החלק השבור זוהי נקודה מאוד חשובה אותה עליכם לקחת בחשבון. אל תלכו שווי אחר הצעות מחיר זולות עד לכדי חשד.
  • בעקבות התקנת תיקון מזגן: רבות דובר על החשיבות הגדולה שבתכנון מוקדם ומחושב של צעדינו, ונכון הדבר במיוחד כאשר מדובר על בנייה ושיפוץ של מקום המגורים. לעיתים (הקיץ הישראלי עלול לזרז זאת) מתעורר הצורך להתקין מזגן על חלון שעליו מותקנים סורגים. במצב זה, ובאופן הגיוני, יש צורך בהסרה חלקית, ואף מלאה, של הסורג ולאחר מכן לבצע ריתוך סורג מחדש. נכון הדבר גם לתיקון מזגן, זאת במטרה לאפשר גישה נוחה אליו.
  • פגיעה לא מכוונת: מאחורי הבחירה בהתקנת סורגים עומד הרצון לשמור על היקר לנו מכל; משפחתנו. נכון, גם חפצים יקרי ערך נכללים ברשימה. משפחתנו היקרה, ובעיקר ילדינו היקרים יכולים לעיתים, להיות הסיבה בגינה נצטרך להזמין מומחי תיקון סורגים. הן באם מדובר בתפעול לא נכון של הסורג, פגיעת כדור באחד משלביו (סיבה מאוד נפוצה), או כל סיבה אחרת, חשוב להיות מודעים לסיטואציות שעלולות להיקרא בדרכם, פשוט ומאחר שהן כנראה יקרו גם לכם. במוקדם או במאוחר.
תיקון סורגים אחרי תיקון מזגן בדירה בקומה 4. צילום: ערן כהן
תיקון סורגים אחרי תיקון מזגן בדירה בקומה 4. צילום: ערן כהן

לא ממלאים סדקים – מתקנים!

מנהג יפני עתיק רואה בשבר, או בסדק, כחלק היפה ביותר, זה המסמל את הדרך ואת השנים שעברו. כאשר מדובר על סורגים, אנו ברשותכם, נחלוק על כך.

זכרו כי לעיתים אין להסתפק בתיקון "קוסמטי" של הסורג התקול, אלא מתעורר צורך לבצע התקנת סורגים מחודשת.

המטרה מאחורי כך היא לא להשאיר נקודת תורפה. חכמי עבר סיכמו זאת באופן מוצלח למדי; "פרצה קוראת לגנב".

בין אם מדובר על סורג בטן, סורגים מתקפלים או מסוג אחר, צוות המומחים של אלופי הברזל עומד לרשותכם לכל שאלה.

כאשר מדובר על תיקון סורגים, וההתלבטות באשר לדרך בה יש לפעול, אנחנו הכתובת שלכם. באחריות.

בטיחות? בוחרים בטובים ביותר!

נכון, ההחלטה לשים סורגים מלווה בהתלבטות רבה, אנחנו יודעים, בעיקר מעצם העובדה שאלו עלולים" לפגוע" בנוף הנשקף מחלונכם.

עם זאת, חשוב לדעת כי כיום ישנם מגוון עצום של פתרונות יצירתיים במיוחד.

באם אתם מחפשים אחר מסגרים לביצוע תיקונים לסורגים, אשר הדבר היחיד שנמצא מול עיניהם הוא מקצועיות – נשמח להציג את עצמנו בפניכם בפגישת היכרות.

אלופי הברזל מומחים באספקת מלוא שירותי המתכת והברזל, החל מסורגים ותיקונם (כמובן), חלונות ברזל, מעקות, שערי מתכת ועוד ועוד.

לייעוץ, מחירון סורגים ופרטים נוספים, אנא הרגישו בנוח לפנות אלינו וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם!

דילוג לתוכן