להצעה:
055-937-8508

צביעת שערים

הדבר הראשון שבו נתקלים כאשר מגיעים אל בית זהו שער הכניסה.

השער משמש ככרטיס ביקור של בעל הדירה ומעיד על אופי הדיירים, שער מוזנח משקף דירה לא מטופחת לעומת שער כניסה מטופח אשר לא רק יתן מראה של דירה יפה אלא גם יחזק את השער ועמידותו.

לכן יש לשמר את השער ולהתייחס אליו ברצינות יתרה, השער צריך לעבור צביעה בצורה מקצועית ורצינית.

צביעה בחומרים הנכונים ועל ידי בעלי המקצוע המתאימים תיתן לשער תחושה כאילו רק היום נרכש מהחנות והותקן בדירה.

צביעת שער ברזל כניסה לחניה
צביעת שער ברזל כניסה לחניה

צביעת שערים – למה לצבוע?

חוץ מהנושא האסתטי יש לצביעת שערים ערך מוסף אשר חשוב לא פחות, שכבת הצבע אשר עוטפת את שערי הכניסה הינה מונעת חמצון וחלודה של החומר ממנוי עשוי השער.

גם אם מדובר בשער כניסה לבית, שער חשמלי או שער לגינה, השערים חשופים לשמש ולמזג האוויר קשה בכל מצב אם זה יום שמשי וקיצי או יום חורפי וגשום וכך השחיקה המתגברת של השער גורמת לו להיפגם ולהיפגע.

ההמלצה היא לצבוע אחת לכמה שנים את השער ושעושים זאת אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים ובבעלי המקצוע המקצועיים ביותר בתחום.

ישנם סוגים שונים של שערים מחומרים שונים ומגוונים ולכן התאמת החומרים לצביעת השער צריכה להתבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים.

ביצוע צביעת שער עם כל המסביב ברמה גבוהה
ביצוע צביעת שער עם כל המסביב ברמה גבוהה

למה דווקא אנחנו?

צביעת שערים היא אינה דבר פשוט בכלל, היא מצריכה זמן רב והשקעה רבה על מנת להגיע לתוצאה הטובה והאיכותית ביותר.

לא כל אחד יכול לפנות מספיק זמן על מנת לבצע צביעה ולא לכל אחד יש מספיק ידע בתחום בשביל לעשות זאת על הצד הטוב והאיכותי ביותר ולכן אם בחרתם לבצע צביעת שערים, מומלץ לעשות זאת נכון על מנת לא לפגוע בשער.

אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים בהתאמה מיוחדת עבור סוג החומר שממנו השער עשוי וכך יוצרים תחושת חדשנות לשער ומחזקים את עמידותו לזמן רב.

צביעת שערים על ידנו תחסוך לכם זמן רב ומשאבים רבים כך תוכלו להמשיך בשגרת חייכם בזמן שאנו נטפל במהירות ומסירות בשער בביתכם או בעסק.

מאחורינו ניסיון רב בתחום תוך אחריות מלאה לטיב התוצאות של צביעת השערים.

מה צריך לעשות?

אם הגעתם עד לכאן והחלטתם שברצונכם לבצע צביעת שערים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

צרו קשר איתנו ותתאמו מועד אשר נוכל לבצע את הצביעה, אנו ניקח את כל המידע הדרוש לנו אודות השערים ונתאים עבורכם צביעה אשר תגרום לשער להיראות כמו חדש.

אנו ממליצים שבמידה וזיהיתם שהשער בביתכם צריך צביעה לא להתעכב כל עיכוב עלול לפגוע בטיב השער ובאיכות החומר וכך לגרום לשער להיות פגום.

תנו לנו לבצע את צביעת השער ותקבלו מראה איכותי ועמיד לשער ביתכם!

דילוג לתוכן