להצעה:
055-937-8508

צביעת סורגים

מחפשים אחר מומחה צביעת סורגים? דרכנו תוכלו לקבל צביעת סורגים איכותית ומקצועית במחיר משתלם.

איזה כיף שהגעתם – כאן תמצאו את כל המידע שאתם צריכים בנושא.

ניתן לחלק את תכליתו של הסורג לשניים; שמירה על דיירי הבית (בעיקר – ילדים) שמא יפלו חלילה מהחלון, וכמובן – הגנה מפני חדירת גנבים ואורחים לא רצויים אל תוך הבית.

על אף שמדובר באלמנט "משעמם" למדי, ניתן להקנות לסורג חיים ואסתטיקה על ידי צביעתו.

סיבה נוספת לצבוע את הסורגים, מלבד שיפור המראה האסתטי, היא שמירה עליהם לאורך שנים באמצעות שימוש בצבע מגן בפני חלודה.

במאמר שלפניכם, הערוך בתמציתיות, אתם מוזמנים לקרוא תשובות לשאלות נפוצות בנושא, דגשים הנוגעים לבחירה מושכלת של מומחה וקצת מידע עלינו וכיצד נוכל לסייע לכם.

צביעת סורגים – שאלות ותשובות

אילו סוגי סורגים קיימים?

  • סוג הסורג שיש לכם הוא, באופן הגיוני, הסוגיה הראשונית שדורשת בירור. סוג הסורג נמדד על פי עוביו (לרב בין 10 – 12 מ"מ) והרכבו. כיום, ובשונה מן העבר, הסורגים אינם חלולים ועשויים ברזל מלא. יש לוודא כי המומחה בו תבחרו יעשה שימוש בצבע ייעודי למניעת חלודה.

צריך לפרק את הסורגים לפני הצביעה?

  • פירוק של סורג (תלוי בגודלו והיכן מותקן) עלול להיות מורכב – מלאכה בה אינכם מעוניינים לקחת חלק. בעבר הדבר היו נהוג, אך כיום אין למעשה כל סיבה לפרק את הסורגים טרם צביעתם. ניתן לקנות כיום מגוון צבעים איכותיים בעלי מרקם סמיך כך שנצמדים מיד לסורג ואינם מטפטפים. ניתן כמובן גם לבחור באופציה של צביעת סורגים בהתזה, אך חומר רב עתיד להתבזבז – ומכן תגדל גם העלות.

מה עושים עם סורגים חלודים?

  • אתם יכולים להיות רגועים, סביר להניח שלא תהיו צריכים להחליף את כל הסורגים – תלוי כמובן בחומרת המצב. כאמור, במידה ובסיס הסורג לא אכול כולו והחלודה לא הספיקה לסיים את המלאכה, יש עוד תקווה! במצב שכזה ניתן לעשות שימוש בצבע ייעודי לחלודה המונע את חזרתה ומשפר את מראה הסורג לאין שיעור!

איך בוחרים צבעי סורגים מקצועי?

חשוב להדגיש כי מדובר בהליך שאין להקל בו ראש, אלא לקחת את הזמן ולהגיע לידי הבחירה המושכלת ביותר. על הבחירה במומחה צביעת סורגים להתבסס בעיקר על הבאים:

  • עלות: ישראלים, כמו ישראלים, נוהגים לבחור (כמעט באופן אוטומטי) בהצעת המחיר הזולה ביותר שנקראת בדרכם. חשוב לנו להדגיש כי כאשר מדובר בתחום השיפוצים והבנייה – זו אינה אסטרטגיה מומלצת. אמנם לא מומלץ לבחור בהצעת המחיר היקרה ביותר, אך מומלץ להימנע גם מהזולה ביותר. בחרו בהצעה שאינה חריגה (לכאן ולכאן) מן המקובל בשוק. כמו כן תוכלו לעיין בדף מחירון סורגים שיצרנו עבורכם לעיון כללי במחירים.
  • חוות דעת: הרשת מלאה בחוות דעת וביקורות על שיפוצניקים וכמובן גם מומחי צביעה. כך, שעל ידי עיון באותן ביקורות תוכלו לנסות ולהעריך את טיבו של המומחה לגביו אתם מתלבטים. עם זאת, חשוב לשים לב לעובדה שאינכם יודעים מהו מקורן של אותן ביקורות, ועל כן מומלץ להתייחס אליהן בעירבון מוגבל.
  • מקצועיות: בחרו אך ורק במומחה העושה שימוש בחומרים ובצבעים מאושרים ואלו העומדים בתקנים הנדרשים (לדוגמא, שימוש בצבעים שאינם רעילים). התגברו על רצונכם התהומי לחסוך בעלויות – ובחרו אך ורק במומחה מקצועי ומוסמך.

נשמח לעמוד לשירותכם

מתלבטים מה הצבע המתאים ביותר לסורגים אצלכם בבית? מחפשים אחר מומחה בתחום?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן– צוות המומחים של אתר "אלופי הברזל" ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

נגמרו החיפושים, אנחנו הכתובת שלכם.

למידע, פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית אנא הרגישו בנוח ליצור אתנו קשר עוד היום.

דילוג לתוכן