סורגים לחלונות

החלון אשר משקיף אל הנוף הקסום הוא ללא ספק אחד המקומות שהכי כיף לעמוד לידו בבית. הוא מאפשר לאוויר צח להיכנס לבית, נותן לאור השמש החמים להיכנס אל החדר וניתן להשקיף דרכו אל עבר הרחוב. מאידך חלונות הבית הם גם פתחים אשר עלולים לשמש לחדירה של גורמים בלתי רצויים אשר כל רצונם הוא לגנוב מאתנו רכוש או לפגוע בנו. סורגים לחלונות ישנו את התמונה לחלוטין והתקנתם תביא למצב שבו נחוש מוגנים בביתנו שלנו. כל חלון ראוי לסורג משלו ועדיף שלא להפקיר אף אחד מחלונות הבית לידי הגורל. אם מדובר על בית קרקע אז נקפיד כמובן למגן את כל החלונות שלו כך שלא תישאר לפורצים ברירה אלא להמשיך בחיפושים אחר בית אחר.


סורגים לחלונות מקצועי ובטיחותי כולל בטן. צילום: מסגריית אברהמי סורגים לחלונות מקצועי ובטיחותי כולל בטן. צילום: מסגריית אברהמי

התקנה בטוחה ומהימנה

התקנה של סורגים לחלונות אמורה להיות מקצועית לחלוטין ולא מומלץ להשאיר אותה בידיים של אנשים שלא מבינים בזה. חברה מנוסה תדע בדיוק כיצד לגשת להתקנה ואיך לתכנן בצורה נכונה כך שהעבודה תיעשה במהירות ובדייקנות. שלב התכנון הוא קריטי וכל פספוס עשוי לעכב את העבודה או לפגוע בתוצאה הסופית שלה. יש לזכור שהסורגים צריכים גם להראות טוב מהצד החיצוני של הבית ולא רק מהחלק הפנימי. כמובן שבעל המקצוע אמור לעבוד רק עם כלים מקצועיים ולהתקין את הסורגים בגובה הנכון ובמיקום המדויק כך שהן יהיו ישרים ויציבים.


סורגים ישרים לחלונות כולל עיצובים קלים. צילום: מסגריית אברהמי סורגים ישרים לחלונות כולל עיצובים קלים. צילום: מסגריית אברהמי

סוגים של סורגים לחלונות

סורגים לחלונות מתחלקים לכמה סוגים שכל אחד הם מיועד לפרקטיקה שונה. כדאי להתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום, שיטה זו תמנע מכם לבצע טעויות קריטיות שיעלו לכם הרבה כסף:

  • סורג ישר – אחת הבחירות הפופולאריות ביותר. רבים מתקינים אותו בבתים ובדירות. הוא מיועד בעיקר למיגון כנגד פריצות אך הוא גם בטיחותי מאוד. מראהו עשוי להרתיע לעיתים, אך פניה ליצרן המתאים תגלה לכם סוגים רבים ומגוונים של סורגים ישרים שלא מסתירים את הנוף מצד אחד וממגנים את החלון מאידך.
  • סורג בטן – נקרא כך משום שהוא בולט כלפי חוץ ויוצר סוג של מרווח בין החלון לסורג. היתרון של סורג מסוג זה הוא האפשרות להניח אדניות או עציצים על אדן החלון מבפנים וכך לשדר אווירה רגועה יותר וידידותית. סורג זה הינו יקר יותר אך במקרים רבים ישפר מאוד את חזית הבניין ויעלה את הערך של הדירה.
  • סורגים מעוצבים – אם ברצונכם להיות מקוריים ולהפתיע תוכלו להשקיע בסורגים מעוצבים במגוון צורות וגוונים. על מנת להגיע לתוצאה האיכותית ביותר כדאי לפנות מראש רק לחברה מנוסה שמכירה את התחום ומחזיקה בצוות של מתקינים.
  • סורג שקוף – סורג מסוג זה הוא כמעט בלתי נראה אך מאוד יעיל. כאשר אתם מתקינים סורג שקוף, הנוף אשר נשקף מהחלונות לא מוסתר וישנה תחושה של חופש באוויר. הוא בטוח למדי ועשוי מחומרים חזקים מאוד ולא ניתנים לפריצה קלה. החיסרון שלו נעוץ ביתרון שכן גם הגנבים לא מבחינים בו למרחוק ולכן ישקיעו בהתקרבות לבית.


סורגים לחלונות לכל הבית כולל ישרים ועם בטן. צילום: מסגריית אברהמי סורגים לחלונות לכל הבית כולל ישרים ועם בטן. צילום: מסגריית אברהמי

מחירי הסורגים

מחיר התקנת הסורג בנוי ממספר גורמים:

  • סוג הסורג.
  • כמות הסורגים שיש להתקין.
  • האם מדובר על התקנה עצמאית או של בעל מקצוע.

הסורגים המתקפלים יהיו בדרך כלל יותר יקרים משאר הסוגים אך לא מומלץ להקיף את הבית בסוג זה של סורג. סורגים קבועים גם הם יעלו לא מעט אך יהיו חזקים ומהימנים מאוד וימנעו פריצות לבית. התקנה עצמאית של סורגים לחלונות היא הזולה ביותר אך בדרך כלל מדובר על סורגים שמיועדים לבטיחות ולא למיגון כנגד פריצות. בכל מקרה לא כדאי ללכת על ההצעה הזולה ביותר שתקבלו.  כמו כן יצרנו עבורכם דף מחירון סורגים מומלץ לכל סוגי הסורגים הקיימים בשוק לקבלת אינדיקציה על מחירי השוק השונים ובחירה נכונה לפי התקציב שלכם. 


סורג בטן עם עיצוב קל. צילום: ערן סורג בטן עם עיצוב קל. צילום: ערן
סורג בטן פשוט להתקנה בחלונות בחדרים. צילום: ערן סורג בטן פשוט להתקנה בחלונות בחדרים. צילום: ערן
סורגים לחלון. צילום: ערן סורגים לחלון. צילום: ערן
סורגים לחלונות בבניה קלה. צילום: ערן סורגים לחלונות בבניה קלה. צילום: ערן


חייגו עכשיו: 0559378508


סורגים לחלון בחדר שינה - סורג בטון לא עמוק. צילום: ערן סורגים לחלון בחדר שינה - סורג בטון לא עמוק. צילום: ערן
סורג ישר בחלון בכיתת לימוד בבית ספר. צילום: ערן סורג ישר בחלון בכיתת לימוד בבית ספר. צילום: ערן
סורגים ליחידת דיור בבית בשכירות. צילום: ערן סורגים ליחידת דיור בבית בשכירות. צילום: ערן
סורגים לחלונות. ביצוע התקנות כל סוגי הסורגים. צילום: אדי מסגרות סורגים לחלונות. ביצוע התקנות כל סוגי הסורגים. צילום: אדי מסגרות

סורגים לחלונות - הביטחון המלא לבית במחירי מבצע

סורגים לחלונות. מחירים זולים עם אחריות מלאה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378508
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378508
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559378508
הודעה לוואטסאפ