להצעה:
055-937-8508

סורגים ישרים

מתעניינים בהתקנת סורגים ישרים? הגעתם למקום הנכון.

צוות המומחים של אלופי הברזל הכין עבורכם את המאמר הזה, הערוך בתמציתיות, במטרה ללבן את הנושא באופן מלא.

בעוד רבים נוטים לחשוב שסורג הוא אלמנט יבש ומשעמם, חשוב לדעת שלא כך הדבר.

כיום רואים בסורגים כאלמנטים בהם יש להתחשב בעת עיצוב הבית, ומכאן גם אפשרויות הבחירה המגוונות (צבע, רמת גימור, אלמנטיים עיצוביים וכו').

סורגים ישרים – עבודה מקצועית

ניתן למנות שלושה סוגי סורגים נפוצים:

  • סורגים ישרים: כשמם כן הם, פסי ברזל ישרים בעלי מראה סטנדרטי למדי היושבים (לרב) בתוך מסגרת החלון. סורגים אלו הם פשוטי מראה ולמעשה כמעט ואינם כוללים חשיבה עיצובית כלשהי. כמובן כי באם תבחרו, כן ניתן להוסיף אלמנט עיצובי (ואף לבחור בצבע נעים ומרגיע) כלשהו על מנת להפחית, ולו במעט, מהמראה היבש. מעצם פשטותם, גם עלותם נמוכה באופן משמעותי לעומת סוגי הסורגים האחרים –עליהם נפרט בהמשך.

עלות ממוצעת: 450 – 650 ש"ח לחלון ממוצע (100 ס"מ רוחב X 120 ס"מ אורך).

  • סורגי בטן: באם אתם מעוניינים להוסיף מעט יותר סטייל, סורג בטן זוהי החלופה המומלצת. כשמם כן הם, סורגים אלו כוללים 'בטן' בחלקם התחתון כך שניתן להניח בה אביזרי נוי שונים כדוגמת עציצים או אחרים. מאחר ומנעד האפשרויות העיצוביות גדול יותר, כך גם גדלה עלותו של סורג מסוג זה.

עלות: 550 – 700 ש"ח לחלון ממוצע.

  • סורגים עם מנגנון פתיחה: כמובן שיש לכם גם את האפשרות לבחור בסורגים נפתחים. אלו מתאימים לרוב לחדרים כדוגמת ממ"ד, אשר התקנות מחייבות בכך. תקנות הבטיחות מציינות כי בחלון הממ"ד יש להתקין אך ורק סורג עם מנגנון פתיחה פנימי, על מנת שלא ימנע יציאה מן מהחלון במצב חירום.

עלות: באופן הגיוני מדובר בסורגים יקרים יותר, ועל כן העלות נעה בין 800 – 1,250 ש"ח. לעיון במחירים, כנסו לדף מחירון סורגים.

איך מאתרים מסגר איכותי?

המשימה הראשונה שעליכם להשלים היא בחירה בסוג הסורג בו אתם מעוניינים.

רק לאחר מכן ניתן להתחיל במסע אל עבר מציאת מסגר מקצועי המתאים ביותר לביצוע העבודה.

מאחר ומנעד האפשרויות העומד לפניכם הוא כה גדול, חשוב להיצמד לתקציב – ולא לחרוג ממנו.

  • קראו חוות דעת: אנחנו יודעים, הרשת מלאה בביקורות וחוות דעת על מגוון מומחים, ובינם – גם רתכים ומומחי מסגור. אנו כן ממליצים לקרוא את אותן חוות דעת, אך בד בבד חשוב להתייחס אליהן בערבון מוגבל, פשוט כי אינכם יודעים מי אחראי לכתיבתן.
  • שוחחו עם לקוחות עבר: אזרו אומץ ובקשו מהמומחה לגביו אתם מתלבטים לשוחח עם לקוחות עבר, זוהי דרך אמתית וכנה להבין האם מדובר בבעל מקצועי איכותי.
  • בחנו עבודות קודמות: באם לא נרתעתם ממשימת האומץ בסעיף הקודם, זהו הרגע לעלות שלב. במהלך השיחה מומלץ לבקש, בעדינות, להגיע אל בית הלקוח ולראות בעצמם את הסורגים שנעשו במקום. אומרים כי אין טוב ממראה עיניים, והדבר בהחלט נכון גם כאן.

צריכים עזרה? צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם

הבחירה בבעל מקצוע איכותי הינה מורכבת ומצריכה להשוות בין מספר מומחים שונים. מדובר בהליך הכרוך בהשקעת זמן.

אתר אלופי הברזל הוקם בדיוק למטרה זו – על מנת לחסוך לכם את אותו זמן מבוזבז, ולספק לכם באופן מידי את בעל המקצוע המתאים ביותר למשימה.

אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי המלאכה המובילים והמקצועיים בישראל, ונשמח להמליץ לכם על מומחים לסורגים ישרים שמבצעים עבודות במחירים נמוכים.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל דבר, אנא הרגישו בנוח לפנות אלינו באחת מהדרכים שלפניכם.

דילוג לתוכן