מסגר מקצועי זמין לכל עבודה

מה אתם עושים כאשר מתרחשת תקלה בבית הפרטי שלכם? בדרך כלל הפתרון ההגיוני הוא להזמין בעל מקצוע שמבין בתחום ויטפל בתקלה באופן מקצועי. גם כאשר אתם מתכננים להתקין דבר מה בבית כגון מדפים, מנורות או אינסטלציה, בוודאי שלא תחשבו לנסות להתקין אותם באופן עצמאי. כך גם בכל הנוגע לעבודות מסגרות אשר דורשות ידע רב וניסיון. מסגר הוא האדם שלו תקראו כאשר אתם מעוניינים להתקין שער, גדר, עבודות פרזול שונות וגם ריתוכים. על מנת לבצע את העבודה נכונה, המסגר מצויד במגוון כלים מקצועיים אשר רק בעזרתם ניתן לבצע את כל העבודה. במקרים רבים עבודה תתבצע במסגרייה ותגיע לבית מכנה. אם מדובר על תיקונים של מתקן קיים (למשל גדר שנשברה או מעקה שנתלש) אז העבודה תתבצע במקום ביעילות ובמהירות רבה.

מה כדאי לבדוק כשבוחרים מסגר

הגשמתם את החלום והקמתם בית פרטי משלכם על פי הסגנון שלכם. האדריכל סייע לכם בתכנון ובהכנה של תכניות הבניה. כעת עליכם לאתר את בעלי המקצוע שיבצעו את כל העבודות שכרוכות בהקמת הבית. אחד הגורמים המשמעותיים ביותר אשר משפיעים באופן ישיר על איכות הבניה היא הרמה המקצועית של בעלי המקצוע שתבחרו. בכל בית יש כמובן חלונות, דלתות ולעיתים גם מדרגות, סורגים ועוד דברים. בחירת מסגר מתאים יכולה לחסוך לכם הרבה כאבי ראש ולהביא לתוצאה משביעת רצון:
  • תכנון של חלונות ברזל דורש ניסיון רב. אם התכנון לוקה בחסר אז בהמשך יתגלו עוד בעיות רבות שיהפכו את העבודה ללא מקצועית ולא מדויקת כלל.
  • שלב היצור הוא חשוב מאוד ורק מסגר מקצועי ידע לבחור בחומרי גלם מתאימים שיחזיקו מעמד מצד אחד ויהיו קלים לעיצוב מאידך. כדאי מאוד לבחור באיש מקצוע שמכיר את החומרים השונים ויש לו ניסיון רב בעבודה איתם.
  • ההרכבה חייבת להיעשות על ידי צוות מקצועי ומיומן. הרכבה לא נכונה של שער, גדר, דלת או חלון עשויה לסכן את הדיירים ובנוסף להפוך ללא פרקטית.
  • כדאי לברר פרטים על המסגר ולהתייעץ עם אנשים שמבינים בנושא. בנוסף כדאי גם להיכנס לאתר של המסגר (אם קיים) ולקרוא את ההמלצות וגם לצפות בעבודות אחרות שלו.

האם המסגרייה מפוקחת

כאשר אתם מזמינים עבודת מסגרות היא תתבצע כאמור במסגרייה שנמצאת אי שם באזור תעשיה כל שהוא. כדאי לברר האם יש על המסגרייה פיקוח מקצועי הדוק של הבעלים על כל תהליכי הייצור. חשוב לבדוק מי מבצע את העבודה, האם זה בעל המקצוע שדיברתם אתו או שהוא מעביר את העבודה לקבלן משנה כלשהו. במקרים רבים בעלי מקצוע מקבלים לידיהם מוצר מוגמר והם רק מרכיבים אותו, ולא תמיד זה מה שסוכם מראש. הקפדה על תכנון, איכות חומרים וביצוע מושלם תביא לרמת איטום מיטבית, עיצוב מדויק ובידוד מעולה מרעשים חיצוניים. במקרה שמדובר על גדר אז כדאי לברר מראש מה המטרה של הקמתה ולהתייעץ עם מסגר מנוסה.

חלודה וקורוזיה

הברזל לכשעצמו הוא לא חומר עמיד במיוחד ורגיש לחשיפה לאוויר ומים. בטרם מתקינים את המוצר המוגמר עובר הברזל תהליך שנקרא גלוון. זהו תהליך ייחודי שמתבצע במסגרייה בו מצפים את הברזל באבץ. כדאי לברר האם במסגר עושה שימוש בפרופילים שעברו את הגלוון לפני ההרכבה  ותמיד עדיף שהמוצר המוגמר יעבור גלוון רק לאחר ההרכבה במסגרייה כך הוא יהיה עמיד בהרבה וגם יראה טוב יותר באופן כללי. כדאי גם לוודא שהצביעה נעשית במקום ולא על ידי בעל מקצוע אחר (קבלן משנה). ככל שהתהליך יתבצע על ידי אותו בית עסק, כך הסיכוי לעבודה איכותית יעלה פלאים.

באתר "אלופי הברזל" תוכלו לקבל ייעוץ חינם עבור גל עבודת מסגרות שנדרשת מהקלה ביותר ועד המורכבת כחלק מפרוייקט וכדומה.
חייגו עכשיו: 0559378508

סורגים ומעקות במגוון עיצובים סורגים ומעקות במגוון עיצובים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378508
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378508
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559378508
הודעה לוואטסאפ