להצעה:
055-937-8508

חלונות בלגיים

מתעניינים בפרטים לגבי חלונות בלגיים? מצוין שהגעתם אלינו!

אנו מספקים שירות בפריסה נרחבת ובונים חלונות בלגיים במגוון עיצובים וסגנונות.

במידה וביצעת לאחרונה שיפוץ לבית והגעתם לשלב החלונות תדעו שאין להקל ראש בנושא, כיום קיימים סוגים שונים של חלונות שלא כמו בעבר שבו הלא היה מבחר גדול.

חלונות בלגיים הן בן הסוגים הנפוצים והמבוקשים ביותר, החלון הבלגי מתאים בעיקר לפתחים גדולים שבהם החלון הסטנדרטי יכול להשתלב בצורה לא טובה ולתת תחושה "זולה" לעומתו החלון הבלגי ייתן מראה יוקרתי וחדש.

מקור השם לחלון הבלגי הוא דווקא בעקבות הרצון לתת ניחוח אירופאי לחלון הברזל וכמו השם כך גם העיצוב, הסגנון האירופאי בהחלט בולט ומשפיע על עיצוב הדירה.

חלונות בלגיים – סוגי פרופילים שונים

בארץ ניתן להשיג שני סוגים של חלונות בלגים: פרופיל מברזל ופרופיל מאלומיניום. לכל אחד מהסוגים ישנם יתרונות וחסרונות שונים.

הפרופיל המקורי של החלונות הבלגיים הינו פרופיל הברזל הוא נותן מראה עתיק ואותנטי בנוסף מדובר בחומר קשיח ולכן ניתן ליצור מסגרת דקה יותר עבור החלון, אך עם זאת עמידותו מול מפגעי מזג האוויר פחותה מאשר האלומיניום והוא דורש תחזוקה שוטפת אשר כוללת צביעה וחידוש כל כמה שנים.

פרופיל האלומיניום הינו אחד הפופולאריים מלבד איטום טוב יותר ועמידות בפני מזג האוויר הוא נותן אפשרות לפתיחות נוספות מלבד פתיחת ציר ועדיין שומר על המראה האלגנטי של חלונות אלו.

למה לבחור בחלונות בלגיים?

הבחירה בחלון בסגנון החלון הבלגי יכולה לנבוע ממספר סיבות, מלבד העיצוב החזותי שהחלון נותן לדירה החלון הבלגי הוא חלון בעל פרופיל צר יחסית וכך ניתן ליצור באמצעותו עיצובים שונים בחלון.

ישנם אפשרויות לפתיחות בסגנונות שונים ולא פתיחת ציר בלבד ועם זאת עמידה בתנאי מזג האוויר קשים ושמירה לטווח ארוך.

השקעה בחלונות בלגיים הינה השקעה משתלמת אשר תחזיק לאורך זמן רב ותוסיף ייחודיות לביתכם.

בחרתם בחלונות בלגיים – מה עכשיו?

אם הגעתם עד כאן ובחרת בחלון בלגי ישנם מספר דברים אשר אתם צריכים לעשות לפני, תחילה לתכנן על פי הצרכים שלכם את מראה החלון ניתן ליצור מספר רב של עיצובים בצורות שונות תוך שילובים מיוחדים וכך לתת לחלל את המראה אותו אתם רוצים.

יש להתאים את החלון עבור כל חדר וחדר, החדרים דורשים עיצובים שונים ולא כל חלון יתאים לכל חלל.

ניתן לבחור ידיות ומסגרות שונות וכן להוסיף סורגים מעוצבים לחלונות וכך לייחד את החלון בצורה הטובה ביותר.

איך אפשר לקבל הצעת מחיר לחלון בלגי?

על מנת לתת את העיצוב שאותו חלמתם לביתכם יש לעבוד עם חברה שמתמחה בנושא.

צרו איתנו קשר ואנו ניתן לכם מענה מקיף, פרטים ומחירים אודות עיצובים שונים עבור החלל בוא אתם מעוניינים לשים חלונות בלגיים, נדאג לעבוד עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר שימנעו ממכם כאב ראש מיותר בכל נושא עמידות החלון למפגעים שונים.

כל זה תוך הקשבה לצרכיי הלקוח ומתן מענה לבעיותיו.

צרו קשר איתנו ותתאמו פגישה בה נתכנן ביחד את החלון הבלגי שעליו חלמתם!

דילוג לתוכן