הגבהת מעקה מרפסת

כמעט כל דירה בבניין מגורים מאובזרת במרפסת קטנה או גדולה אשר מאפשרת לדיירים להשקיף אל הנוף ולהתחמם בשמש. מדובר על המקום היחיד בבית שבו למעשה הקיר לא מגיע עד לתקרה ונעצר בגובה כל שהוא אשר אמור להיות בטיחותי מספיק ולשמור על האנשים שמסתובבים בה. גם בבתים פרטיים אשר בנויים משני מפלסים או ממוקמים על גבעה תלולה קיימות מרפסות רחבות שבהם ניתן להציב כיסאות, שולחן ואפילו בריכה. המעקה של המרפסת הוא הסייג האחרון ששומר על הדיירים מפני נפילה. ולכן מומלץ לחשוב על הגבהת מעקה מרפסת ושמירה על שלום האנשים אשר מתגוררים במקום. אין זה אומר שצריך להתפשר על המראה החיצוני של המרפסת או המעקה. ניתן בהחלט להגביה את המעקה וזאת מבלי לכער או להסתיר את הנוף שנשקף ממנה. החוכמה היא לפנות לבעל המקצוע המתאים שידע כיצד לבצע את הכבודה בצור האיכותית ביותר.

אילו סוגי מעקות יש?

כמו כל מוצר דקורטיבי לבית גם בתחום ייצור מעקות ניתן לבחור ממגוון של סוגים וחומרים שונים. בסופו של דבר כל מעקה תקני הינו בטוח להתקנה, אך יש לוודא שאכן מדובר על מעקה שעבר את כל הבדיקות המתאימות ונמצא בטוח לשימוש בבית. המעקות הם לא רק מוצר דקורטיבי ויפה, מדובר על אביזר חשוב שנועד לסייע לאנשים לטפס במעלה המדרגות, לרדת הזהירות ולשמור מפני נפילה מסוכנת.
  • מעקה עץ – מדובר על חומר חם וגמיש שניתן לעצב באמצעותו קישוטים שונים. מעקה עץ יכול לשדר יוקרה או אווירה כפרית חמה. מעקה עץ למרפסת יהפוך אותה למעוצבת יותר ויחבר אותה עם הטבע שמסביב. העץ שממנו מקימים את המעקה יהיה מטופל על ידי חומרים שונים שיהפכו אותו לעמיד מאוד ללחות ולקרינת השמש. כמו כן, הוא נחשב בטוח מאוד לשימוש.
  • מעקה זכוכית – כמובן שכאשר מדובר על מרפסת, אז לא נרצה שהוא יסתיר לנו את הנוף היפה שנשקף מהבית. מעקה זכוכית הוא כאמור שקוף ולכן הוא לא יסתיר את מה שמתרחש מאחוריו. מדובר על זכוכית עבה שעומדת בתקן ולא מתנפצת בקלות רבה. היא קלה לניקוי ולא מצריכה תחזוקה כל שהיא.
  • מעקה ברזל או מתכת – כאן נכנסים לעולם הפרזול המרתק. ניתן להתקין מעקה גבוה ובטוח שעשוי מברזל. מעקות אלו משפיעים גם על המראה החיצוני של הבית שכן הם נראים מפוארים ויפים.

ומה עם בעלי החיים בבית

אם יש לכם בעל חיים בבית, חתול או כלב, מומלץ להתקין מעקה שישמור עליהם מנפילה למטה. ככל שמדובר על קומה גבוהה יותר כך מומלץ לעשות שימוש במעקה בטיחותי יותר. בכל מקרה כדאי לבחור במעקה שהוא אטום בחלקו התחתון כך שלא יאפשר לכלב או חתול לנסות את מזלם. הגבהת מעקה מרפסת היא משימה שיש להפקיד רק בידיו של בעל מקצוע מהיימן ולא מומלץ לחפף או לאלתר במהלכה. ישנם כמה גורמים שכדאי להיות בטווים לגביהם כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע:
  • כל מעקה אמנם בנוי מחומר מסוים אך יש לוודא שהכול עומד בתקנים המחמירים ביותר. זאת ניתן לברר על ידי בדיקה של המסמכים שצמודים לחומרי הגלם.
  • גם להגבהה של המעקה יש גבול ומומלץ להתייעץ עם בעלי ידע בתחום זה.
בכל מקרה חשוב לבדוק את היקף האחריות של ההתקנה והחומרים כאשר מדובר בנושא של הגבהת מעקה מרפסת.

באתר "אלופי הברזל" תוכלו לקבל ייעוץ חינם להגבהת מעקה למרפסת כולל שירות מקצועי של התקנת מעקות וסורגים במחירים זולים. התקשרו עוד היום!
חייגו עכשיו: 0559378508


מחירון מעקות מחיר
הגבהת מעקה מרפסת
המחיר למטר להגבהת מעקה ברזל מגולוון בחצי מטר נוסף
החל מ300 ש"ח

הגבהת מעקה מרפסת להוספת ביטחון מלא בבית הגבהת מעקה מרפסת להוספת ביטחון מלא בבית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378508
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378508
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559378508
הודעה לוואטסאפ