להצעה:
055-937-8508

גדרות לגינה

כל אחד חולם שבעתיד הוא יוכל לקנות בית פרטי עם בריכה וגינה צמודה. בתים פרטיים הם ללא ספק אחת מצורות המגורים האיכותיות ביותר ואנשים רבים עוברים לצורת החיים זאת, מקימים בית ולא שוכחים להגן עליו באמצעות גדר. גדרות לגינה הן כלי חשוב מאוד שקל להרגיש בחסרונו. כאשר אתם עוברים ליד בית שמוקף בגינה תמיד יראה לכם טריוויאלי שהיא מוקפת בגדר דקורטיבית ויפה שמשלימה את העיצוב של הבית.

הגינה היא ללא ספק חלק בלתי נפרד מכל בית קרקע או וילה ועל כן נרצה להגן עליה מפני פולשים, מזיקים וכדומה. גדרות לגינה יכולות להיות עשויות מחומרים שונים: ברזל, עץ, אלומיניום וגם בטון. בסופו של דבר גדר תעשה את העבודה ותמנע מאורחים בלתי קרואים לנסות להיכנס.

גדרות לגינה – הסוגים

כאמור ישנם חומרים שונים שבאמצעותם ניתן להקים גדר לגינה. סוג הגדר תלוי במסגרת התקציב שלכם, באופי שלכם ובאופי של הבית שלכם. כל חומר שממנו עשויה הגדר יהי בעל יתרונות וחסרונות מסוימים:

  • גדר עץ היא על פניו אחת האפשרויות המתאימות ביותר להקמת גדרות לגינה. מדובר על חומר חם אשר משדר אווירה כפרית ונעימה. מאידך, גדר מעץ יכולה להיות גם חזקה מאוד ולהגן בצורה טובה על הבית ועל הגינה. ישנם סוגים שונים של עץ וכדאי לבחור בעץ מלא. החיסרון של גדר מעץ הוא בנושא התחזוקה שכן מדובר על חומר שאינו עמיד בתנאי לחות, חום וגם יובש. כדאי לפנות רק לחברה אשר מכירה את התחום ומנוסה בנושא הקמת גדרות עץ. הטיפול מתקיים בערך אחת לשנה על ידי מריחת חומר הגנה בדמות לכה מיוחדת.
  • גדר ברזל היא עמידה מאוד ולכן מומלץ לבחור בה כאשר אנו מעוניינים לייצר הרתעה. כל מי שיתקל בגדר ברזל יבין מיד שעדיף לעבור לבית הבא בתור. גדרות לגינה אשר עשויות מברזל יכולות להיות גם מעוצבות למשעי בפיתוחי ברזל ועבודות נפחות יפות. התחזוקה היא כמעט בלתי נדרשת, אך יש לוודא שלא התפתחה קורוזיה או חלודה בחלקים נסתרים של הגדר.
  • גדר אלומיניום היא קלה וחזקה וניתן לעצב אותה בקלות רבה. היא יכולה להיות במגוון צבעים וצורות ואינה זקוקה לתחזוקה כלל. אמנם היא נחשבת לפחות חזקה מאשר גדר ברזל לדוגמא, אך היא עושה את העבודה.
  • גדר חשמלית – לא מדובר על גדר תיל עצומה שנראית כמו מעבר גבול. הגדר מאפשרת הגנה נוספת לבית ולגינה וכמובן לדברים נוספים שנמצאים בבית. אמנם מדובר על הוצאה כספית גבוהה אך במידה והבית ממוקם במקום מבודד או מועד לפורענות אז מומלץ לקחת זאת בחשבון.
  • בטון נחשב לחומר חזק ועמיד מאוד. ניתן להקים גדר בטון שתהיה אטומה לחלוטין ותעמוד על תילה שנים רבות. אחד החסרונות של בטון הוא באווירה שהוא נותן שעלולה להחניק ולסגור על הדיירים בבית. בנוסף הוא גם עשוי להיות קצת משעמם.

איך ניתן להגן על הגינה ממזיקים

הגדר היא מכשול פיזי שתגן עלך הגינה וחצר הבית מפני פולשים, בעלי חיים ועוד.

ניתן להוסיף אמצעי הגנה שכוללים תאורה טובה, מצלמות ואפילו חיישנים. בסופו של דבר הגדר לבדה תעצור את הפולשים ברב המקרים.

חשוב לוודא שמי שמקים את הגדר מנוסה בתחום וכדאי גם לפנות לחברה שמבצעת את כל התהליך של התכנון, ההקמה והאחזקה של הגדר.

חברה אשר מסתמכת על קבלן משנה עלולה לאכזב אתכם.

כדאי גם לוודא שהגדר מוקמת על פי התקנות בעיקר כאשר מדובר על גדר ברזל או אלומיניום שעשויה להיות מסוכנת לדיירים במידה והיא נבנתה בצורה לא תקינה.

ובמידת הצורך אנו ממליצים לכם ליצור עימנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל ייעוץ בחינם מאנשי מקצוע!

דילוג לתוכן